zoskok.sk Keď padať, tak s nami ... tandemové a sólo zoskoky padákom

info

0903 544 297

Objednaj Rezervuj Sťahuj
Tandemový zoskok Voľný pád Darčekový poukaz Cenník Objednávka Kalendár Galéria O nás Kontakt WebCam

Tandemový zoskok - Priebeh zoskoku

1. PRIVÍTANIE - po Vašom príchode na letisko sa zoznámime a Vy vypíšete tlačivo Vyhlásenie pasažiera tandemového zoskoku. V prípade neplnoletosti je potrebný písomný súhlas zákonného zástupcu. Dohodneme možnosť nasnímania Vášho zoskoku.

2. USTROJENIE - oblečiete si kombinézu, vyskúšate okuliare a v prípade chladnejšieho počasia aj parašutistickú kuklu (toto všetko Vám na zoskok zapožičiame). Tandempilot Vás ustrojí do špeciálneho postroja.

  


3. INŠTRUKTÁŽ - tandempilot Vás v priebehu niekoľkých minút oboznámi s celým priebehom zoskoku a nacvičí s Vami potrebné úkony pri lietadle.

  


4. LET V LIETADLE - sadnete do lietadla a počas stúpania do stanovejnej výšky sa budete môcť kochať výhľadom na okolie. Počas letu Vám tandempilot ešte zopakuje samotný priebeh zoskoku.

  


5. VOĽNÝ PÁD - v stanovenej výške sa otvoria dvere lietadla a to už na Vás čaká najvzrušujúcejšia časť zoskoku - výskok z lietadla a voľný pád. Jeho dĺžka je závislá od výšky výskoku a pohybuje sa od 30 do 50 sekúnd.

  


6. OTVÁRANIE A LET NA PADÁKU - vo výške 1500 m tandempilot otvorí padák. Otváranie je plynulé, nepocítite trhnutie. Na otvorenom padáku budete ešte niekoľko minút letieť. Samozrejme budete  mať šancu vyskúšať si riadenie padáka.

  


7. BEZPEČNÉ PRISTÁTIE - pred pristátím od Vás tandempilot prevezme riadenie a bezpečne Vás dopraví na zem.

  

 

Celý zážitok môžete postupne vstrebať zotrvaním v príjemnej atmosfére letiska a posedieť si so svojimi známymi vo vychýrenej reštaurácii AEROREST.

Počasie:

img
zoskok.sk spol. s r.o., A. Hlinku 13, 972 01 Bojnice © 2021 Všetky práva vyhradené.
Created by WebCreative.info